Bestuursbureau

Het bestuursbureau ondersteunt de bestuurder en de schooldirecteuren in de uitoefening van de taken en verantwoordelijkheden. 

De medewerkers van het bestuurskantoor zijn:

Nicolle Warndorff, secretariaat en receptie
E  nicolle.warndorff@stopoz.nl

John Speelman, HR Adviseur
E  john.speelman@stopoz.nl

Natasja Hendriks, medewerker personeel en organisatie 
E  natasja.hendriks@stopoz.nl

Hans Onderwater, controller/hoofd bedrijfsvoering
E hans.onderwater@stopoz.nl

Katinka Ham, facilitair-coördinator
E  katinka.ham@stopoz.nl

Facturen kunt u via de e-mail sturen naar: facturen@stopoz.nl